کانون آگهی و تبلیغاتی گستره آفتاب با مجوز رسمی از اد‌اره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با شماره ۱۸۲۵از سال ۱۳۷۸ فعالیت رسمی خود را با هد‌ف ایجاد مرکزی معتبر و متخصص د‌ر امور چاپ ، تبلیغات و هد‌ایا د‌ر شهرستان کرج آغاز نمود و تمرکز کاری خود را بر کیفیت و رعایت اصول طراحی نهاد تا بتواند د‌انش و تخصص خود را د‌ر هر چه بهتر شد‌ن عرصه تبلیغات د‌ر این کلان شهر جلوه گر نماید. د‌ر این راستا با تشکیل بخش های مختلف تخصصی و استفاد‌ه از نیروهای مجرب، کارآزمود‌ه و تحصیلکرد‌ه همواره د‌ر راه رسید‌ن به هد‌ف والای خود که همانا رعایت اصول طراحی و تبلیغات د‌ر سطح شهر و د‌ر میان مشتریان بود‌ه، سعی و تلاش نمود‌ه است. این کانون پس از تشکیل استان البرز با انتقال مجوز خود به این استان به جهت بالاتر برد‌ن کیفیت تبلیغات در سطح استان، ابتدا بامجوز شماره ۳۲/۱۵۲ و سپس با شماره مجوز 05042670 (شماره قدیم ۶/20004/۱۵۲ ) به فعالیت خود اد‌امه د‌اد‌‎ه و در طی 20 سال فعالیت تبلیغاتی خود موفق به اخذ امتیاز رتبه ۲ و تقد‌یرنامه های متعد‌د از اد‌اره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و شهرستان کرج گرد‌ید‌ه و خد‌ا را شاکر است که توانسته با افتخار بر این امر د‌ر خد‌مت شما همشهری و مشتری عزیز باشد.

     تحصیلات آکادمیک، خلاقیت، تخصص، کیفیت، سرعت، کمیت، مشتری مداری و اخلاق حرفه ای کار از اصول اولیه و بنیادین این کانون در ارائه خدمات به مشتریان عزیز بوده و همواره سعی شده تا با نگاه به این منشور ، بهترین خدمات به مشتری ارائه گردد.

     داشتن آتلیه تخصصی طراحی با طراحان کارآزموده و مجرب و تحصیلکرده، قطعا خواهد توانست شما را در زمینه طراحی و داشتن ایده های نوین و خلاقانه با دیگران متمایز کرده و در زمان چاپ با بهره گیری از تجارب ما در این خصوص و استفاده از ترفندهای نوین چاپی و نظارت عالیه بر روند چاپ و خدمات ، بهترین محصول نهایی را در اختیار گرفته و ضمن داشتن ارجحیت در کیفیت و خلاقیت بر رقبا ، قدرت و برجستگی خود را به مشتری نمایان ساخته و گوی سبقت را در بازار بربایید.
ارائه پیشنهادهای مختلف و خلاقانه در نحوه ارائه خدمات و تبلیغات خود، و بهره گیری از تنوع خدمات قابل ارائه از سوی ما و داشتن تجربه و تخصص در تمامی زمینه های ارائه شده ، قطعاً شما را به سرمنزل مقصود بیشتر و سریعتر خواهد رساند.

     ما مفتخریم به آنکه طی بیش از دو دهه تلاش و خدمت به عرصه تبلیغات کشور، در بیشتر زمینه های تبلیغاتی موجود در بازار فعلی مسلط و صاحب سبک و نظر هستیم و مدعی آن هستیم که می توانیم شما را در این زمینه ها راهنمایی کرده و به شما خدمت رسانی کنیم، طراحی – چاپ – تبلیغات محیطی و نمایشگاهی – هدایا – بسته بندی – ساخت تابلو و خدمات مشابه – پیامک – تیزر و تورمجازی – تبلیغات فضای مجازی و طراحی سایت و از همه مهمتر مشاوره رایگان در همه زمینه ها از جمله مواردی است که بخشی از فعالیتهای ما می باشد که جزئیات بیشتر آنها را با بازدیدی از سایت ما بدست خواهید آورد.شما مشتری عزیز در این سایت می توانید با کلیات و برخی از جزئیات فعالیتهای این کانون که در بخشهای مختلف سایت آمده است آشنا شده و ما را مفتخر به خدمت رسانی به خویش فرمائید. قطعا اولین هدف ما داشتن دوستانی گرانقدر همچون شما نه فقط به عنوان مشتری بلکه به عنوان یک راهنما و مشوق در هرچه بهتر شدن نحوه خدمت رسانی ما می باشد و امیدواریم که بتوانیم نام شما را در زمره مشتریان و دوستان خود به ثبت رسانیم. سپاسگزار خواهیم بود که از سایت ما بطور کامل بازدید فرموده و با ما در ارتباط باشید.

فهرست